;

Slovenské ľadové kráľovstvo s originál hlasmi

Tickets for Slovenské ľadové kráľovstvo s originál hlasmi.

Detský koncert s hlasmi, ktoré určite všetci dobre poznáte z televízie, kina a dvd.

Teraz však máte jedinečnú a neopakovateľnú možnosť vidieť týchto hercov na živo počas streamu spievať cover verzie tých najväčších hitov z Frozen 1 a Frozen 2 . Andrea Somorovská ako Elza, Lucia Bugalová ako Anna. Po prvýkrát zaspieva aj  Majo Labuda, ktorý vdýchol život snehuliakovi Olafovi. Ďalším vzácnym hosťom bude Juraj Kemka, ktorý vtipne nadaboval statočného Krištofa. Počas krátkych rozhovorov vyspovedáme predstaviteľov hlavných postáv a poodhalíme divákom, ako vznikala slovenská verzia slávneho muzikálu,  nahrávanie skladieb, ktorá pesnička je podľa nich najťažšia, najobľúbenejšia...

Časť z finančného výťažku pôjde na OZ Nádej detí  a budeme taktiež vyberať výhercov, ktorí získajú DVD z Frozen 2.

Tento koncert bude k dispozícii 1. 6. 2020 na Deň detí. Pre tých čo budú mať doobeda iný program, bude video dostupné až do piatka 5. 6. 2020 do 19:00.

Nenechajte si ho ujsť!

Po zakúpení si vstupenky dostaneš do svojho emailu PDF so vstupenkou, v ktorej nájdeš svoj prihlasovací kód pre prehratie videa.

Prihlasovací kód zadáš tu: www.inviton.joj.sk/es/10886

Tešíme sa na teba 1. júna o 10:00


Jedným z cieľov OZ NÁDEJ PRE DETI je podpora a svalitňovanie života detí, ktoré sú v starostlivosti Centra pre deti a rodiny Bernolákovo /po starom detský domov/.

Z peňazí vyzbieraných za vstupenky, by sme veľmi radi naše deti potešili zážitkom. Tak ako ostatné deti,  i tie naše sú vzhľadom na epidemiologickú situáciu v krajine, ale i vo svete už druhý mesiac len doma.

S tým rozdielom, že naše deti nie sú pri svojich rodičoch. Chceli by sme im to vynahradiť a cez letné prázdniny ich zobrať za zážitkami na Slovensku. Radi by sme ich zobrali na rodinnú dovolenku s výchovnou skupinou CDR Bernolákovo. Tím pracovníkov sa oddane a s láskou stará o bábätká, malinké detičky, aj mladých dospelých.

 Vopred ďakujeme všetkým, ktorí si zakúpia vstupenku a prispejú k skvalitneniu života našich detí a rozžiaria ich tváre úsmevomJ

ĎAKUJEME


„Aj my sme deti, ktoré sú už dlhý čas "doma". Aj my sa už nudíme, aj nás to už nebaví. My ale nie sme so svojimi rodičmi, ale s vychovávateľmi na výchovných skupinách, alebo v profesionálnych náhradných rodinách.

Trampolína na náš dvor, bycikel a hojdačka by nám mohli pomôcť v tomto čase, keď musíme byť iba v Centre. Sme taká veľká rodina: bábätka, mladšie deti, aj pubertiaci. 

Naši rodičia síce nie sú vlastní, ale aj tak sú tu pre nás a stále. Preto by sme chceli spolu s nimi v lete aj niečo zažiť a aj oddýchnuť si na rodinnej dovolenke.

Ďakujeme Vám! Kolektív detí z OZ NÁDEJ DETÍ"

 

Tento program pre naše deti podporila aj spoločnosť Jablčnô, ktorá aj pre ne vyrába prírodné, zdravé a chutné nápoje z vlastných jabĺčok. A to všetko bez pridaného cukru, umelých konzervantov či farbív. Iba čistá príroda  😊

https://www.facebook.com/jablcno

https://www.instagram.com/jablcno/

Za podporu a cenu pre našich najmenších divákov sa chceme veľmi pekne poďakovať spoločnosti TMR,ktorá sa teší na svojich návštevníkov v aquaparkoch a hotelových zariadeniach.

Slovenské ľadové kráľovstvo s originál hlasmi

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Wictor, s.r.o
Kochanovce 222, 91305 Adamovské Kochanovce , Slovakia

Company ID: 47677473
Tax ID: 2024070180

N/A

Comments