;

Hanička a Murko - KÚZELNÝ KVET alebo ako Murko začal rozprávať

Tickets for Hanička a Murko - KÚZELNÝ KVET alebo ako Murko začal rozprávať.

Hanička je škôlkarka a spolu so svojim 🐱kocúrikom Murkom bývajú v malej dedinke. Zažívajú bežné veci, ako ostatné malé deti v škôlkarskom veku. Až RAZ... Raz sa im prihodí niečo kúzelné. Nájdu semienko, zasadia ho a vďaka kúzlnému 🌸kvetu prežijú jeden rozprávkový deň! A čo všetko zažijú? To sa dozviete v úplne novom predstavení! V muzikáli “Kúzelný kvet” sa deti môžu tešiť na 11 veselých odľúbených pesničiek o zveriatkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú a po prvýkrát sa stretnú s novými kamarátmi Haničky a Murka - pani Sliepkou a 🐓pánom Kohútom, pani Líškou, pánom Ďatlom, kamarátmi Ježkom, 🐇Zajkom či nezbednými 🐁Myškami a mnohými ďalšími zvieratkami z lesa a gazdovstva.  

Cena vstupenky: 3,99 eur / domácnosť

Premiéra: 15.6.2020 o 10:00 hod. ONLINE

Dostupnosť v archíve: do 17.6.2020 do 18:00 hod.

 

Po zakúpení vstupenky dostanete do svojho emailu PDF so vstupenkou, v ktorej nájdete svoj prihlasovací kód pre prehratie videa.

Prihlasovací kód zadáte tu:www.inviton.joj.sk/es/11025

Tešíme sa na vás 15. júna o 10:00 hod.!

 

Hrajú: Veronika Horňáková, Igor Švaňa, Natália Kajzerová, Alžbeta Kamenská

Scenár a réžia: Lucia Zimanyiová

Predstavenie trvá 60 minút.

Muzikál je určený pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. 

 

​Spoločenská situácia, ktorá súvisí s ochorením COVID-19, prerušila živé vystúpenia všetkých umeleckých zoskupení, medzi nimi aj koncertné turné Haničky a Murka. ​​​Malú speváčku Haničku a jej kocúrika Murka si za krátku dobu obľúbilo veľa detí. Túto najobľúbenejšiu bábkovú dvojicu deti poznajú z YouTube (viac ako 30 miliónov prehratí ich videí), z Detskej televízie JOJKO, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov po celom Slovensku. Preto sme sa našim malým kamarátom rozhodli priniesť úplne nové predstavenie - exkluzívnu premiéru bábkového muzikálu “Kúzelný kvet - alebo ako Murko začal rozprávať”. Spoločne s Haničkou a Murkom v ňom vystúpi viac ako 20 zvieratiek. Bábky Haničku a Murka, ako aj všetky vystupujúce zvieratká (tiež bábky), vedú profesionálni bábkoherci. Vďaka 11 veselým pesničkám o zvieratkách, z ktorých väčšinu tvoria obľúbené ľudové pesničky, budú mať deti možnosť zapojiť sa do muzikálu a zaspievať si pesničky spoločne s Haničkou, Murkom a ich zvieracími kamarátmi. Noví zvierací kamaráti Haničky a Murka pochádzajú z rodiny maňušiek "Living Puppets". Ide o unikátne bábky, ktoré majú pohyblivé ústa a labky a preto je ich pôsobenie v príbehu veľmi živé a autentické. Bábky “Living Puppets” do muzikálu venoval e-shop s originálnymi hračkami HOPLA.sk.

Spolupráca Haničky a Murka a televízie JOJ je súčasťou jedinečného detského projektu televízie, ktorý už dva mesiace prináša deťom do domácností živé vystúpenia obľúbených detských interpretov. Koncerty sú vysielané z veľkého štúdia s profesionálnym zázemím (LED stena, koncertné osvetlenie, profesionálny zvuk, snímanie vystúpenia viacerými kamerami). Vďaka tomu je online prenos veľmi živý a umožňuje deťom autentický zážitok aj v tomto zložitom období, kedy nie je možné navštevovať kultúrne podujatia osobne. Premiéru muzikálu si môžete pozrieť v bezpečí u vás doma - v televízii, v počítači, v mobile - ako vám to bude najviac vyhovovať. 

Hanička a Murko a televízia JOJ vám prajú príjemný zážitok a veľa radosti s úplne novým predstavením určeným malým deťom.

Tvorbu Haničky a Murka môžete sledovať na našom YouTube kanáli, kde nájdete viac ako 100 pesničkových klipov, vzdelávacích videí a rozprávkových príbehov: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka nájdete na našej facebookovej stránke: https://www.facebook.com/hanickaamurko/

Viac informácií nájdete na www.hanickamurko.sk

Hanička a Murko - KÚZELNÝ KVET alebo ako Murko začal rozprávať

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

Inviton, s.r.o.
Nové Záhrady I 11, 82105 Bratislava, Slovakia

Company ID: 47420537

Comments