;

Hanička a Murko - Kúzelný kvet - premiéra nového rozprávkového filmu (online)

Tickets for Hanička a Murko - Kúzelný kvet - premiéra nového rozprávkového filmu (online).

Najobľúbenejšie bábky, škôlkarka Hanička a jej kocúrik Murko, prinášajú malým deťom celovečerný rozprávkový film!

Premiéra: 27. november 2020 o 10:00 hod.

Dostupnosť v archíve: do 29. novembra 2020 do 23:59 hod. (možnosť opakovaného pozretia)

Dĺžka filmu: 80 minút

Cena: 4 eurá - rodinný lístok

Miesto: ONLINE na joj.sk

Postup:

Po zakúpení vstupenky dostanete do svojho emailu PDF so vstupenkou, v ktorej nájdete svoj prihlasovací kód pre prehratie videa. Prihlasovací kód zadáte tu: www.inviton.joj.sk/es/11531.

Film bude k dispozícii od piatku 27.11.2020 od 10:00 hod., kedy ho budete môcť vidieť v exkluzívnej premiére! Pre prehratie filmu budete potrebovať zariadenie (telefón, tablet, počítač, televízor…) s pripojením na internet. Tešíme sa na vás 27. novembra o 10:00 hod. a - pozor - až do 29. novembra do 23:59 hod., dokedy film nájdete v archíve a môžete si ho opakovane prehrať!


 

Hanička je škôlkarka a spolu so svojim kocúrikom Murkom bývajú v malej dedinke. Zažívajú bežné veci, ako všetky malé deti. Až RAZ... Raz sa im prihodí niečo čarovné. Podarí sa im vypestovať kúzelný kvet a vďaka nemu prežijú jeden rozprávkový deň, v ktorom nebude chýbať ani detektívna zápletka! A my ho môžeme prežiť s nimi!

V celovečernej rozprávke “Kúzelný kvet” vystúpi spoločne s Haničkou a Murkom 36 zvieratiek - bábok a ich veľká kamarátka Simi (Simona Bartosová). Bábky Haničku a Murka, ako aj všetky vystupujúce zvieratká (tiež bábky), vedú profesionálni bábkoherci. Hlasy im prepožičali známi a obľúbení herci: Murkovi svoj hlas prepožičal azda najznámejší herec v roliach detských hrdinov - Peter Krajčovič (hlas trojice káčerov Hui, Dui a Lui zo seriálu Káčerovo či mačičiek Pa a Pi), Haničke zasa Zuzana Jurigová Kapráliková (známa zo Slovenského rozhlasu a tiež ako hlas mnohých animovaných postavičiek), Kure a Sove Bibiana Ondrejková (známa z dabovania Julie Roberts či Phoebe zo seriálu Priatelia), Ďatlovi a Kohútovi Roman Ferienčík (známy z filmu Na vlásku ako Flyn Rider alebo Howard Wolowitz zo seriálu Teória veľkého tresku), ďalším zvieratkám zas Peter Rúfus (známy z mnohých filmov aj ako hlas Harisona Forda, Roberta De Nira, či Michaela Douglasa), Michal Hudák (absolútny OTO 2019 a 2020), Danica Jurčová, Števo Martinovič, či Lucia Siposová.

Celá rozprávka trvá 80 minút a zabavia sa pri nej aj väčšie deti a ich rodičia. Nakrúcalo sa v príťažlivých exteriéroch - na gazdovstve, v lese, na lúke, či pri potôčiku.

Deti sa v príbehu môžu tešiť aj na 10 obľúbených pesničiek o zvieratkách, ktoré ich zaručene roztancujú a rozospievajú:

  1. Mačiatka
  2. Na dvore býva sliepočka naša (https://youtu.be/WyCh1ihHrQQ)
  3. Čerevný kacheľ, biela pec
  4. Ďube ďateľ do kôry
  5. Ide líška cez horu
  6. Zajačik, ušiačik
  7. Ja som žabka, ty si žabka (https://youtu.be/kyTij5zso8g)
  8. Sedí mucha na stene
  9. Mala som milého
  10. Naša mačka strakatá

Mediálnym partnerom Haničky a Murka je Televízia JOJ. Premiéra filmu sa uskutoční na stránkach Televízie JOJ (joj.sk).

Rozprávkový film Kúzelný kvet vychádza 27.11.2020 aj na DVD. Zakúpiť si ho môžete na stránke https://www.spinaker.sk/hanicka-a-murko-kuzelny-kvet alebo v partnerských kníhkupectvách a obchodoch.

 

Hanička a Murko majú svoj úspešný YouTube kanál (s viac ako 40 miliónmi videní pesničiek, rozprávok a vzdelávacích videí), vlastný seriál vysielaný v Detskej televízii JOJKO, koncertujú naživo a pred DVD Kúzelný kvet vydali 2 CD a 2 DVD.

Na YouTube kanáli Haničky a Murka nájdete viac ako 100 pesničkových klipov, vzdelávacích videí a rozprávkových príbehov: https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka nájdete na facebookovej stránke Haničky a Murka: https://www.facebook.com/hanickaamurko/ Viac informácií nájdete na www.hanickaamurko.sk

Zvierací kamaráti Haničky a Murka pochádzajú z rodiny maňušiek "Living Puppets". Ide o unikátne bábky, ktoré majú pohyblivé ústa a labky a preto je ich pôsobenie v príbehu veľmi živé a autentické. Výnimočné bábky značky “Living Puppets” nájdete v e-shope so vzdelávacími hračkami HOPLA.sk.

Hanička a Murko - Kúzelný kvet - premiéra nového rozprávkového filmu (online)

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

manager@mackastrakata.sk

Company ID: 53428269

Comments